O nas


Dyrektor Żłobka

Justyna Omilianowska - Wykształcenie wyższe magisterskie specjalność: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim. Ukończone kursy m.in. muzykoterapii, bajkoterapii, " jak założyć żłobek od podstaw", "jak mówić, żeby dzieci nas słuchały", kurs wychowawcy kolonijnego, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dzieciom. W latach 2011-2013 dyrektor żłobka "Bambino" w podkrakowskich Liszkach. Od początku pracy w żłobku "Tygryski" pełni funkcję dyrektora placówki oraz opiekunki, dzięki czemu doskonale zna wszystkie dzieci oraz ich potrzeby.

Opiekunki

Magdalena Markiewicz - Absolwentka studium medycznego w Krakowie. Posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kocha swoją pracę, uwielbia dzieci. Dzięki umiejętnościom zdobytym w czasie studiów medycznych jest w stanie zapewnić maluchom profesjonalną opiekę i pielęgnację.

Katarzyna Kantorowicz – Jestem absolwentką studiów o kierunku Nauki o Rodzinie oraz Studium Policealnego o kierunku Opiekunka dziecięca w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w żłobku oraz przedszkolu. Jestem miłośniczką twórczych zabaw oraz ciągłego odkrywania świata razem z dziećmi. Staram się tak kierować działaniami edukacyjnymi, aby wyzwalać u dzieci aktywność własną, bazując na ich pomysłowości. Jestem osobą spontaniczną, wesołą, z pozytywnym nastawieniem do świata, uwielbiam śpiewać :) Moją pasją jest praca z dziećmi, od zawsze chciałam z nimi pracować. Z łątwością nawiązuje kontakt z podopiecznymi. Ciągle z wielkim zaciekawieniem przyglądam się rozwojowi najmłodszych milusińskich oraz poszerzam swoją wiedzę na temat prawidłowego stymulowania rozwoju swoich podopiecznych. Nie boje się nowych wyzwań.

Marta Rybka - Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika specjalna: specjalność terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna (nauczycielska), pedagogika: specjalność edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Posiada przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do nauczania dzieci w młodszym wieku szkolnym i przedszkolnym. Obecnie w żłobku jest opiekunką w starszej grupie "Kangurków".

Justyna Talaga-Wąsak - posiada dyplom Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Białej oraz dyplom Akademii Jana Długosza w Częstochowie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami resocjalizacji. Obecnie kontynuuje edukację na studiach II stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobyła podczas licznych praktyk w żłobkach zarówno prywatnych , jak i samorządowych. Do każdego dziecka ma indywidualne podejście. Uwielbia wszelkie aktywności plastyczne. Nacodzień miłośniczka zwierząt i podróży.

Beata Fundament - ukończyła studia magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Posiada wiele kursów i szkoleń, by w profesjonalny sposób zajmować się dziećmi. Doświadczenie zdobyła odbywając staże w krakowskich żłobkach samorządowych. Osoba o niezwykle ciepłym usposobieniu i dużej cierpliwości do najmłodszych. Obecnie w żłobku pełni funkcję opiekunki w grupie maluszków.

Psycholog

Danuta Nowosad – wykształcenie wyższe na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikat w zakresie komputerowych badań przesiewowych wzroku, certyfikat I stopnia w zakresie neuroterapii Biofeedback. Stopień nauczyciela mianowanego. Wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa m.in. w Poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz gimnazjum. Specjalista m.in. w zakresie diagnozy dojrzałości szkolnej, diagnozy specyficznych trudności edukacyjnych i zaburzeń rozwojowych, orzecznictwa w sprawach niepełnosprawności, neuroterapii.

Logopeda

Kinga Nowak-Kafel – Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku: pedagogika społeczno-opiekuńcza w Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Studia te ukończyła w 2005 roku. W 2009 ukończyła 3-semestralne studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej – surdopedagogiki na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Na tym samym uniwersytecie w 2009 roku rozpoczęła 4-semestralne kwalifikacyjne studia podyplomowe na kierunku: logopedia, aby móc pracować w zawodzie logopedy. Jest nauczycielem kontraktowym. Pracuje jako nauczyciel-wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz jako logopeda w jednym z krakowskich przedszkoli.

Pielęgniarka

Bożena Pawlisz – Magister pielęgniarstwa, osoba ciepła, pozytywnie nastawiona do świada, kocha pracę z dziećmi.