O nas


Dyrektor Żłobka

Justyna Omilianowska

Opiekunki

Magdalena Moryc-Musiał - Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wraz z terapią pedagogiczną. Posiadam również dyplom opiekuna medycznego. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i zadowolenie.. Uważam, że dziecko to najważniejszy skarb, dlatego jako nauczyciel wkładam całe serce w opiekę i wychowanie naszych pociech. W życiu zawodowym staram się kierować słowami J.Korczaka - "Aby zrozumieć dziecko i jego świat, trzeba na ten świat spojrzeć jego oczami i z jego perspektywy".

Magdalena Markiewicz - Absolwentka studium medycznego w Krakowie. Posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kocha swoją pracę, uwielbia dzieci. Dzięki umiejętnościom zdobytym w czasie studiów medycznych jest w stanie zapewnić maluchom profesjonalną opiekę i pielęgnację.

Katarzyna Kantorowicz – Jestem absolwentką studiów o kierunku Nauki o Rodzinie oraz Studium Policealnego o kierunku Opiekunka dziecięca w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w żłobku oraz przedszkolu. Jestem miłośniczką twórczych zabaw oraz ciągłego odkrywania świata razem z dziećmi. Staram się tak kierować działaniami edukacyjnymi, aby wyzwalać u dzieci aktywność własną, bazując na ich pomysłowości. Jestem osobą spontaniczną, wesołą, z pozytywnym nastawieniem do świata, uwielbiam śpiewać :) Moją pasją jest praca z dziećmi, od zawsze chciałam z nimi pracować. Z łątwością nawiązuje kontakt z podopiecznymi. Ciągle z wielkim zaciekawieniem przyglądam się rozwojowi najmłodszych milusińskich oraz poszerzam swoją wiedzę na temat prawidłowego stymulowania rozwoju swoich podopiecznych. Nie boje się nowych wyzwań.

Marta Rybka

Justyna Talaga-Wąsak

Psycholog

Danuta Nowosad – wykształcenie wyższe na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikat w zakresie komputerowych badań przesiewowych wzroku, certyfikat I stopnia w zakresie neuroterapii Biofeedback. Stopień nauczyciela mianowanego. Wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa m.in. w Poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz gimnazjum. Specjalista m.in. w zakresie diagnozy dojrzałości szkolnej, diagnozy specyficznych trudności edukacyjnych i zaburzeń rozwojowych, orzecznictwa w sprawach niepełnosprawności, neuroterapii.

Logopeda

Kinga Nowak-Kafel – Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku: pedagogika społeczno-opiekuńcza w Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Studia te ukończyła w 2005 roku. W 2009 ukończyła 3-semestralne studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej – surdopedagogiki na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Na tym samym uniwersytecie w 2009 roku rozpoczęła 4-semestralne kwalifikacyjne studia podyplomowe na kierunku: logopedia, aby móc pracować w zawodzie logopedy. Jest nauczycielem kontraktowym. Pracuje jako nauczyciel-wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz jako logopeda w jednym z krakowskich przedszkoli.

Pielęgniarka

Bożena Pawlisz – Magister pielęgniarstwa, osoba ciepła, pozytywnie nastawiona do świada, kocha pracę z dziećmi.